Lokalita

Mimořádná
lokalita pro
kvalitní život

Bydlení v developerském projektu Papírna Bubeneč Vám nabídne nespočet možností trávení volného času. Chcete si vyrazit s partnerem na kolo, strávit odpoledne dlouhou procházkou v parku nebo vzít děti do ZOO? Vyměňte malou předzahrádku za více než 100 hektarů plochy Královské obory, lidově známé jako Stromovka. Vaše rodina bude chvíle strávené v náruči zeleně milovat!

Vaše nová adresa na Praze 6

Praha 6 je vyhledávanou rezidenční čtvrtí s vynikající občanskou vybaveností a širokou nabídkou obchodů a služeb. Kvalitní školy a školky, blízká dostupnost prostředků hromadné dopravy i rychlé spojení na mezinárodní letiště – to vše Vám usnadní každodenní život. Svůj volný čas už tak nebudete trávit na cestách, ale činnostmi, které Vás opravdu baví. Ať dáváte přednost piknikům v trávě nebo nákupům v centru města, vše budete mít ze svého nového domova na dosah ruky.

1

Nová autobusová zastávka

2

Císařský mlýn

3

Přírodní památka Pecka

4

Multifunkční kulturní sál

5

Mateřská školka

6

Tvůrčí ateliér bratří Formanů

7

Sportovní komplex OLYMP Praha

8

Tenisové kurty Sparta Praha

9

Rekultivované nábřeží

10

Park Stromovka

11

Restaurace

12

Kavárna

13

Vstup do areálu

14

Sport / Fitness

15

Obchod s potravinami

Kompaktní a zároveň
komfortní bydlení

Chcete žít v bezpečné lokalitě s dostatkem zeleně, ale zároveň si užívat všechny benefity života ve městě? Díky bydlení v novém developerském projektu Papírna Bubeneč nemusíte dělat kompromisy. Praha 6 nabízí komplexní zázemí a občanskou vybavenost pro příjemné a pohodlné rodinné bydlení s dostatkem škol, obchodů, restaurací a kaváren. Nejkrásnější pražský park Stromovka, zoologická a botanická zahrada, cyklostezky a vyjížďky lodí – to vše budete mít z Vašeho nového domova pohodlně na dosah. Proměňte své sny o dokonalém bydlení ve skutečnost. Bydlení v Papírně Bubeneč si zamilujete!

Papírna Bubeneč vyroste v těsné blízkosti známého pražského parku Stromovka. Relaxaci na ploše přes 100 hektarů zeleně jistě uvítají všichni členové Vaší rodiny, včetně těch čtyřnohých. V dosahu pár minut chůze ale budete mít také množství dětských hřišť, rozsáhlá sportoviště, bohatou síť cyklostezek a odpočinková zákoutí ideální třeba pro piknik s přáteli!

Kontaktujte
nás

Kontakt

Linkcity Czech Republic a.s.
Na Harfě 337/3
190 05 Praha 9

Děkujeme za zprávu.
Brzy vás budeme kontaktovat.
ZPĚT
Kontaktujte nás